CAT DX86 900Watt 82mm Çift Bıçaklı Profesyonel Planya

   CAT DX86 900Watt 82mm Çift Bıçaklı Profesyonel Planya

·         900Watt güçlü motor ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

·         3mm ayarlanabilir planya derinlik kapasitesi ile pürüzlü tüm ahşap yüzeylerin eşit bir şekilde tıraşlanması için tasarlanmış çift bıçak teknolojisi sayesinde geniş kesme derinliği ile tek geçişte yüksek miktarda hızlı kazıma sağlar.

·         3mm ayarlanabilir derinlik kapasitesi ile sınıfının en yüksek ahşap kazıma kapasitesine sahiptir.

·         3mm derinliğe kadar 0.1mm aralıklarla milimetrik olarak hassas 30 farklı ölçüde derinlik ayarlama imkânı.

·         16.000 dev/dk. dönme hareketi ve çift bıçak teknolojisi ile hızlı, kaliteli ve pürüzsüz kesim sağlar.

·         900Watt güçlü motor ve kasnak mekanizması sayesinde 82mm’lik çift bıçak genişliği ve 3mm kazıma derinliği ile milimetrik kazıma gibi hassas ve zor uygulamalarda yüksek performans sağlar.

·         TCT çift bıçak teknolojisi sayesinde tek bıçaklı planyalara göre zorlanmadan pürüzsüz bir şekilde planya yapmanızı sağlarken zımpara işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

·         Tek bıçaklı planya bıçaklarına göre 2 kat daha uzun süre kullanım ömrü sağlar.

·         Çift yönlü bıçak teknolojisi ile bıçağın her iki yönünü kullanarak sürekli keskin bıçaklar ile maksimum kazıma olanağı sağlar.

·         Derinlik ayarlanabilen alüminyum tabanda V şeklinde kılavuz derinlik çizgileri sayesinde pah kırma imkânı sağlar.

·         Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile kolay kavrama ve rahat tutuş konforu sayesinde daha uzun süre çalışabilme imkânı sağlar.

·         Çalışma şekline göre talaş atma yönünü sağa veya sola değiştirebilme imkânı.

·         16mm’ye kadar oluk derinliği planyanın maksimum kullanılabileceği kadar dalma derinliğini arttırır.

·         Paralel yan dayama aparatı sayesinde düz ve hassas kesim gerektiren uygulamalarda kılavuz çizgi çizmenize gerek kalmadan düz kesim yapmanızı sağlar.

·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesim hattında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

·         Dahili toz toplama torbası ile çalışma alanı sürekli temiz kalır mükemmel görüş alanı sağlar.

·         Süpürge bağlantısına uygun çift yönlü talaş atma delikleri sayesinde toz emişi sağlanır, bu sayede kesim hattı ve çalışma alanının temiz kalmasını sağlar.

·         Ahşap üzerinde hassas çalışma için sağlam alüminyum taban.

·         Kompakt gövde tasarımı sayesinde tek el ile rahat kavranır, uzun süre konforlu kullanım sağlar.

·         Yüksek kaliteli motor ve dayanıklı kömür, üstün performans ve uzun makine ömrü sağlar.

·         En iyi soğutma için mükemmelleştirilmiş hava kanalları.

·         Profesyonel Kullanıma uygundur.

·         Güç: 900Watt

·         Yüksüz Hızı: 16.000dev/dk.

·         Planya Genişliği: 82mm

·         Kesim derinliği 0-3mm

·         Dalma derinliği 0-16mm

·         Bıçak Sayısı: 2

·         Ağırlık: 2,85 Kg.

·         Standart Ekipman: 2 adet TCT Planya Bıçağı, 1 adet Yan dayama aparatı, 1 adet bıçak değiştirme anahtarı, 1 adet toz toplama torbası.

·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.

·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.

·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Related Posts

V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT CİHAZI TEK SENSÖR

    V18 plus su kaçak cihazı yeni modeller artık fokus teknolojisi ile çalışıyor. Daha hassas noktasal tespit yapmanıza olanakBeton içerisinde oluşan temiz su borusu kaçaklarını 3…

Su Kacak Tespit cihazı

AKUSTIK SU KACAK TESPIT CIHAZI Bu akustik su kacak dinleme cihazı beton icindeki su borularının patlak veya sızıntı yapan yeri noktasal tespit etmenizi saglayan ozel olarak tasarlanmıs…

Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı TTM-01 Eryıl

Petek Temizleme Makinemizin Uygulama Alanları Eryıl Makine Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği…

Eryıl Kompresörlü Petek Temizleme Makinası TTM 02

Açıklama: Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan…

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası TYC00023531329

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası 25 metre kablo uzunluğu 7 mm kablo kalınlığı 12 adet led aydınlatma 7 inç ekran 720×576 çözünürlük full hd görüntü Bu üründen en fazla…

Eryıl Pprc Boru Kesme Makası (16-42mm)

– 16 ile 40 mm arasındaki Plastik borular kesilebilir. – Bıçağı, özel birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. – Kesim yaparken el kaymasını engelleyen özel tasarıma sahiptir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir