CAT DX89 2100Watt 12mm Profesyonel El Frezesi

CAT DX89 2100Watt 12mm Profesyonel El Frezesi

·         2100Watt güçlü elektronik devir ayarlı motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

·         Kayın, Çam, MDF, OSB, Plywood, Sunta, PVC Ahşap, Alüminyum gibi çeşitli malzemelere kontrollü ve dekoratif şekiller verilmesinde, oluk açma, kenar düzeltme, şekil verme gibi birçok uygulamada kullanım için güçlü motor ve dahili paralel kılavuz ile geniş çaplı uçları kolaylıkla kullanarak üstün performans ve mükemmel şekiller elde etmenizi sağlar.

·         2100Watt güçlü motor, 60mm ayarlanabilir derinliğe kadar kalın malzemelerde ve geniş çaplı freze uçlarında bile üstün performans sağlar.

·         11.500-28.000 dev/dk. Ayarlanabilir elektronik devir ayar özelliği ile mükemmel şekiller vererek çapaksız kesim kalitesi sağlar.

·         Kayın, Çam gibi sert ham ağaçlar gibi hassas ve dekoratif şekilli desen vermeyi gerektiren uygulamalarda dahili paralel kılavuz aparatı ile düz kesim yapmanızı sağlar.

·         En yaygın freze uygulamaları için 60mm derinliğe kadar ölçülendirilmiş kılavuz mil hatasız ve düzgün freze yapmanızı sağlayan MAGNESIUM taban ve freze derinliğini ayarlamak için ölçüm kademesi.

·         6-8-12mm bıçak çapları ve 60mm derinliğe kadar en zorlu uygulamalarda bile üstün performans sağlar.

·         Freze hattı takibi için MAGNESIUM taban ve motor üzerinde yer alan özel milimetrik ayar düğmesi sayesinde hassas derinlik ayarı yapma imkânı.

·         8 Kademeli TOOL-FREE Anahtarsız derinlik ayar mekanizması maksimum kapasitede freze yapma imkânı sağlar.

·         Yumuşak başlangıç sayesinde hassas yüzeylerde kaymayı engeller, pürüzsüz frezeleme imkânı sağlar.

·         Elektronik devir ayar özelliği ile yük altında bile sabit devir sayısı sağlayarak ayarlanan devir hızı sabit tutulur bu sayede freze yapılan yüzeyde çapak oluşumunu engeller.

·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak hassas ve konforlu kesim yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

·         Güvenli tetik özelliği ile makinanın istemsiz çalışmasını önleyerek kullanıcı güvenliği sağlar.

·         MAGNESIUM taban altına entegre Anti-statik plastik koruma sayesinde malzeme yüzeyini çizmeden hassas freze yapma imkânı.

·         Mil kilidi sayesinde kolay ve hızlı uç değiştirme imkânı.

·         Dahili 3 farklı ölçüdeki pensler sayesinde 6mm, 8mm ve 12mm çapındaki freze uçlarını kullanabilme imkânı.

·         Motor havalandırma kanalları sayesinde toz üfleme özelliği sağlar, çalışma alanında görüş netliği kazandırır.

·         Dahili Süpürge bağlantı aparatı sayesinde toz emişi sağlanır, bu sayede freze hattı ve çalışma alanının temiz kalması sağlanır.

·         Uzun süre kullanımda avuç içini terletmeyen, titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile konforlu ve kolay kullanım imkânı.

·         Amortisörlü derinlik ayarı sayesinde hassas ve istenilen derinlikte uç sabitleme imkânı.

·         Rakiplerine oranla son derece güçlü motor ve kompakt tasarım sayesinde en sert malzeme ve dar alanlarda dahi rahat çalışma imkânı.

·         Dahili merkezleme pimi sayesinde kılavuz hattı belirleme imkânı.

·         Profesyonel kullanıma uygundur.

·         FREZE BIÇAKLARI DAHİL DEĞİLDİR.

·         Güç: 2100Watt

·         Yüksüz Hızı: 11.500-28.000dev/dk.

·         Freze Uç Giriş Çapı: 6-8-12mm

·         Maks. Dalma Derinliği: 60mm

·         Maks. Oluk Çapı: 30mm

·         Kılavuz Burçlar: 16-30mm

·         Ağırlık: 4,35 Kg.

·         Standart Ekipman: Paralel Kılavuz, Merkezleme Pimi, Freze Matı, Bıçak Değiştirme Anahtarı, Toz Emme Aparatı, Kılavuz Burçlar (16-30mm) 6,8,12mm Freze Pensi

·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.

·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.

·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Related Posts

V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT CİHAZI TEK SENSÖR

    V18 plus su kaçak cihazı yeni modeller artık fokus teknolojisi ile çalışıyor. Daha hassas noktasal tespit yapmanıza olanakBeton içerisinde oluşan temiz su borusu kaçaklarını 3…

Su Kacak Tespit cihazı

AKUSTIK SU KACAK TESPIT CIHAZI Bu akustik su kacak dinleme cihazı beton icindeki su borularının patlak veya sızıntı yapan yeri noktasal tespit etmenizi saglayan ozel olarak tasarlanmıs…

Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı TTM-01 Eryıl

Petek Temizleme Makinemizin Uygulama Alanları Eryıl Makine Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği…

Eryıl Kompresörlü Petek Temizleme Makinası TTM 02

Açıklama: Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan…

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası TYC00023531329

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası 25 metre kablo uzunluğu 7 mm kablo kalınlığı 12 adet led aydınlatma 7 inç ekran 720×576 çözünürlük full hd görüntü Bu üründen en fazla…

Eryıl Pprc Boru Kesme Makası (16-42mm)

– 16 ile 40 mm arasındaki Plastik borular kesilebilir. – Bıçağı, özel birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. – Kesim yaparken el kaymasını engelleyen özel tasarıma sahiptir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir