WORX WX051 Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Çalışma Tezgâhı + 2 Adet Tetik İşkence

WORX WX051 Çok Fonksiyonlu Katlanabilir Çalışma Tezgâhı + 2 Adet Tetik İşkence

·         Taşınabilir, katlanabilir, son derece hafif, sağlam Alüminyum ve çelik destekli yapısı ile 135kg’a kadar büyük ve geniş hacimli malzemelerin, masa, sandalye, keresteler, PVC ve Metal Parçaların çalışma tezgâhı üzerine sabitlenerek kesme, tamir etme, boyama gibi birçok tamirat ve tadilat işlemlerinin zorlanmadan yapılması için üretilmiş çok fonksiyonlu çalışma tezgâhıdır.

·         Çok fonksiyonlu tasarımı ve sabitleme mekanizmaları ile delme, kesme, zımparalama, oyma, ölçme gibi birçok alanda kullanabileceğiniz tüm iç ve dış mekân uygulamalarında kullanım kolaylığı sağlar.

·         QUICK CHANGE patentli tasarımı ile saniyeler içerisinde katlanır, Λ şeklini alarak 450Kg’a kadar ağır yüklerin çalışma tezgâhı üzerine konulmasını sağlar.

·         Birden fazla PEGASUS WX051 birbirine eklenerek çalışma alanı genişletebilir daha ağır ve uzun malzemeler taşıma tezgâhı üzerine konularak kolay çalışma sağlar.

·         LINK LOCKS Patentli tasarımı ile birden fazla Worx PEGASUS WX051 ve SIDEKICK WX066 çalışma tezgâhları birbirlerine eklenerek çalışma alanınızı genişleterek çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.

·         Çalışma tezgâhının her iki katlanabilir bölmesi üzerinde yer alan yaygın kullanılan Milimetrik ve İnç biriminden ölçüm kılavuzları sayesinde yapılacak işe göre kolay ölçü alma imkânı sağlar.

·         Çalışma tezgâhı üzerinde yer alan dahili 2 adet 46cm genişliğinde açılabilen tetik tipi işkence sayesinde her türlü malzemelerin sıkıştırılarak sabitlemesini sağlar.

·         Katlanabilir Çalışma Tezgâhı üzerinde yer alan Alüminyum destekli ölçülendirilmiş ray kılavuzlar sayesinde tetik işkence yerleştirilerek uzun parçaların mengene ile sıkıştırılmasını sağlar.

·         Alüminyum raylar sayesinde gönye kesme makinesinin ayaklarını dahili tetik tipi işkence yardımı ile çalışma tezgahına sabitleyerek çok yönlü kullanım imkânı sağlar.

·         Çalışma tezgâhının alt bölümünde yer alan katlanır, 9Kg’a kadar yük taşıyabilen yapısı sayesinde elektrikli veya mekanik el aletlerine hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için tasarlanmış alt tezgâh.

·         Çalışma tezgâhı üzerinde bulunan 16 adet sabitleme delikleri ve 4 adet sabitleme aparatları ile yuvarlak veya kare biçimindeki malzemelerin hızlı bir şekilde sıkıştırarak oynamasını engeller, çalışma yüzeyi sabitlenerek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·         Kilitlenebilir Alüminyum profil destekli sağlam ABS plastikten üretilmiş geniş ayak yapısı ile mermer, fayans, beton, kaldırım gibi tüm yüzeylerde kaymadan rahat kullanım imkânı sağlar.

·         Katlanabilir her iki bölme üzerinde vida, kalem, tornavida gibi alet ve aksesuarların hızlı erişilmesine yarayan bölmeler.

·         Tezgâh üzerinde muhafaza edilebilen tetik işkence aparatları sayesinde hızlı erişim sağlanır.

·         Ayakların açık tezgâhın kapalı olduğu konumda 4cm genişliğindeki kalas sabitleme bölümü sayesinde çok amaçlı kullanım imkânı.

·         Son derece kompakt ve hafif tasarımı ile saniyeler içerisinde kolay kurulum.

·         Katlanabilir kompakt yapısı ile yer kaplamaz, kolay muhafaza imkânı sağlar.

·         Katlanabilir kompakt yapısı ile garaj, ev, araba vb. dar alanlarda güvenli saklama imkânı,

·         Paslanmaz alüminyum gövde profili ile sağlam gövde yapısı.

·         Patentli Tasarım ile saniyeler içinde açılır ve katlanır/kapanır.

·         Açık iken Taşıma kapasitesi: 135 Kg.

·         Λ şeklinde iken taşıma kapasitesi: 450 Kg.

·         Çalışma Yüksekliği: 81cm

·         Çalışma Tezgâh Ölçüsü: 78,5 x 63cm

·         Alt Tezgâh Ölçüsü: 34 x 33cm

·         Kapalı Ölçüler: 17 x 63,5 x 88cm

·         Ağırlık 12Kg

Related Posts

V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT CİHAZI TEK SENSÖR

    V18 plus su kaçak cihazı yeni modeller artık fokus teknolojisi ile çalışıyor. Daha hassas noktasal tespit yapmanıza olanakBeton içerisinde oluşan temiz su borusu kaçaklarını 3…

Su Kacak Tespit cihazı

AKUSTIK SU KACAK TESPIT CIHAZI Bu akustik su kacak dinleme cihazı beton icindeki su borularının patlak veya sızıntı yapan yeri noktasal tespit etmenizi saglayan ozel olarak tasarlanmıs…

Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı TTM-01 Eryıl

Petek Temizleme Makinemizin Uygulama Alanları Eryıl Makine Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği…

Eryıl Kompresörlü Petek Temizleme Makinası TTM 02

Açıklama: Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan…

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası TYC00023531329

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası 25 metre kablo uzunluğu 7 mm kablo kalınlığı 12 adet led aydınlatma 7 inç ekran 720×576 çözünürlük full hd görüntü Bu üründen en fazla…

Eryıl Pprc Boru Kesme Makası (16-42mm)

– 16 ile 40 mm arasındaki Plastik borular kesilebilir. – Bıçağı, özel birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. – Kesim yaparken el kaymasını engelleyen özel tasarıma sahiptir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir