WORX WX845.9CB 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Şarjlı 216MM Profesyonel Kızaklı Gönye Kesme

 WORX WX845.9CB 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Şarjlı 216MM Profesyonel Kızaklı Gönye Kesme

·         20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.

·         Sunta, MDF, OSB, Parke, Kereste, Alüminyum profil, PVC gibi çeşitli malzemelerin kontrollü, açılı ve geniş kesimi için güçlü motoru ile üstün performans sağlar.

·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.

·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.

·         80mm ayarlanabilir derinliğe kadar kalın malzemelerde bile üstün performans sağlar.

·         220mm kadar ayarlanabilir radyal kızaklar sayesinde geniş kesme kapasitesi sağlar.

·         3200dev/dk. dönüş hareketi ile mükemmel kesim kalitesi sağlar.

·         216mm bıçak çapı ve 40 Adet CARBİDE Elmas dişlerden oluşan testeresi ile hassas çapaksız kesim kalitesi sağlar.

·         Xtrahand Patentli çift yönlü ahşap sıkıştırma aparatı ile kesilen her iki parçayı yerinde sabit tutarak parçanın yukarı sıçramasını ve testereye çarpmasını engelleyerek kullanıcı güvenliği sağlar.

·          45˚ açılı sağa ve sola ayarlanabilen özel alüminyum taban sayesinde MDF, Sunta, Parke, Kereste gibi düz, geniş ve hassas kesim gerektiren uygulamalarda lazer hizalama özelliği ile kılavuz olmadan düz kesim yapmanızı sağlar.

·         0-15-22,5-30-33,9-45˚sola yatırılabilen motor bölümü ile 45˚ / 45˚, 45˚/90˚ veya 45˚/0˚ yüksek hassasiyette kesim yapmanızı sağlar.

·         LASERGUIDE Teknolojisi ile 216mm bıçak çapı ile 80mm kalınlığa kadar en zorlu uygulamalarda bile hassas ve doğru kesim yapmanızı sağlayan Lazer çizgi ışık ile doğru ve düz kesimler yapmanızı sağlar.

·         Entegre lazer ışık sayesinde toz ve talaş olsa bile görüş açınızı ve kesim hattını işaretleyerek kolay kesim yapmanızı sağlar.

·         Worx dahili WX8201 testere üzerinde özel kesim 4 adet hava soğutma kanalları sayesinde kalın ve sert ahşap yüzeylerde mükemmel kesim kalitesi sunar.  

·         Yumuşak başlangıçlı motor kalkış özelliği ile uzun dişli ve alet ömrü sunar.

·         Ayarlanabilir derinlik mili ile kanal açma uygulamalarında kesme derinliğinin ayarlanmasını sağlar.

·         Motor fireni sayesinde tetikten parmak çekildiği anda hızlı bir şekilde durur kullanıcı ve makine güvenliği sağlar.

·         Basık ve modüler dişli kutusu dişli dayanıklılığını arttırır, titreşimi en aza indirerek kullanıcı konforunu artırır.

·         Yüksek kaliteli motor ve dayanıklı kömür, üstün performans ve uzun makine ömrü sağlar.

·         Gövde yanında yer alan kilitli tetik sayesinde baş parmağınız ile kolayca açma/kapatma işlemi.

·         Kullanıcı güvenliği için akıllı tetik tasarımı sayesinde tetik açık unutulmuş olsa bile akü takıldığında alet çalışmaz, tetik kapatılıp tekrar açıldığında devreye girecektir

·         Anahtarsız mandallı açı ayar tablası ile 0- 15-22,5-30-31,6-45˚ hem sağa hem sola açılı kesim yapma imkânı sağlar.

·         Süpürge bağlantı noktası sayesinde toz emişi sağlar, bu sayede kesim hattı ve çalışma alanının temiz kalmasını sağlar.

·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesim hattında hassas ve konforlu kesim yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

·         Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve testere sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur, aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.

·         Rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile kolay kavrama ve rahat tutuş konforu sayesinde daha uzun süre yorulmadan çalışabilme imkânı sağlar.

·         Profesyonel Kullanıma uygundur.

·         Yüksüz Hızı: 3200dev/dk.

·         Bıçak Çapı: 216x30mm

·         Göbek Çapı: 20mm

·         Mil Çapı: M6

·         Kesme Kapasitesi: 0° x 0° = 220x70mm

·         Kesme Kapasitesi: 45° x 0° = 155x70mm

·         Kesme Kapasitesi: 0° x 45° = 220x40mm

·         Kesme Kapasitesi: 45° x 45° = 155x40mm

·         Maks. Kesme Kalınlığı: 80mm

·         Açı Kapasitesi: 15-30-45˚ sağ/sol

·         Ağırlık: 11,35Kg.

·         Standart Ekipman: 2 adet 20Volt Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj cihazı, 1 adet 216mm 40 diş TCT Elmas Ahşap kesme testeresi, PH2 tornavida uçlu M6 Allen anahtar, 2 adet yan destek aparatları, 1 adet açı sabitleme vidası, Toz toplama torbası.

Related Posts

V18 PLUS SU KAÇAK TESPİT CİHAZI TEK SENSÖR

    V18 plus su kaçak cihazı yeni modeller artık fokus teknolojisi ile çalışıyor. Daha hassas noktasal tespit yapmanıza olanakBeton içerisinde oluşan temiz su borusu kaçaklarını 3…

Su Kacak Tespit cihazı

AKUSTIK SU KACAK TESPIT CIHAZI Bu akustik su kacak dinleme cihazı beton icindeki su borularının patlak veya sızıntı yapan yeri noktasal tespit etmenizi saglayan ozel olarak tasarlanmıs…

Petek Temizleme Makinası Çift Yönlü Isıtıcılı TTM-01 Eryıl

Petek Temizleme Makinemizin Uygulama Alanları Eryıl Makine Petek temizleme makinesi ile soğutma ve ısıtma amaçlı suyun devir daim yaptığı tüm parçaları ve tesisatları temizler. Radyatör, kalorifer peteği…

Eryıl Kompresörlü Petek Temizleme Makinası TTM 02

Açıklama: Eryıl Kompresörlü petek&radyatör temizleme makinası çift yönlü kontrol sistemine sahiptir. Temizlik sırasında Çift Yön Kontrol Anahtarıını çevirerek suyun ters akışını ve tesisatta boru hatlarına yapışmış olan…

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası TYC00023531329

YENİÇAĞ Kanalizasyon Görüntüleme Kamerası 25 metre kablo uzunluğu 7 mm kablo kalınlığı 12 adet led aydınlatma 7 inç ekran 720×576 çözünürlük full hd görüntü Bu üründen en fazla…

Eryıl Pprc Boru Kesme Makası (16-42mm)

– 16 ile 40 mm arasındaki Plastik borular kesilebilir. – Bıçağı, özel birinci sınıf paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. – Kesim yaparken el kaymasını engelleyen özel tasarıma sahiptir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir